“Çocuk Günleri”nde Ilgınlı Çocuklar Gönüllerince Eğlendi

“Çocuk Günleri”nde Ilgınlı Çocuklar Gönüllerince EğlendiKonya Büyükşehir Belediyesi’nin Ilgın’da düzenlediği “Çocuk Günleri”ne katılan Ilgınlı çocuklar gönüllerince eğlendi. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, çocukların sevincine ortak olduklarını kaydeden Başkan Altay, etkinliğe katılan tüm çocuklara ve ailelere teşekkür etti.

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelerde başlattığı “Çocuk Günleri” Ilgın’da devam etti.

Büyük bir coşkuya sahne olan Çocuk Günleri’ne katılan Ilgınlı çocuklar; Niloya Müzikali, kukla tiyatrosu, jonglör ve balon katlama gösterileriyle doyasıya eğlendi. Çeşitli yarışmalara katılarak sürpriz hediyeler de kazanan çocuklar ücretsiz olarak dağıtılan dondurmalarla mutlu oldu.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya Modeli Belediyeciliğin örnek uygulamalarını hayata geçirmeye devam ettiklerini belirterek, ilçelerde başlattıkları Çocuk Günleri’nin ikincisini Ilgın’da düzenlediklerini ifade etti. İlçelerdeki çocukların sevincine ortak olduklarını kaydeden Başkan Altay, etkinliğe katılan tüm çocuklara ve ailelere teşekkür etti.

Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş, Büyükşehir Belediyesi’nin çocuklar için düzenlediği etkinlik dolayısıyla Başkan Altay’a teşekkür etti.